هتل پورت نیچر آنتالیا

معرفی : هتل پورت نیچر یکی از هتل های 5 ستاره منطقه بوغازکنت شهر آنتالیا است. این هتل در مکانی بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته است که علاوه بر دریا و طبیعت سبز در کنار آن یک رودخانه نیز وجود دارد. این هتل در سال 2014 بنا شده است و خدمات خود را به صورت ALL ارائه می دهد. حدود 502 گونه پرنده منحصر به فرد هرساله به نزدیکی این هتل مهاجرت می کنند و ساحل کنار آن محل تخم گذاری لاک پشت های دریایی است. زمینی که هتل در آن قرار گرفته است دارای وسعت 50000 متر مربع است و ساختمان خاص و زیبای هتل در میان آن قرار گرفته است. تعداد 620 واحد اقامتی در این هتل وجود دارند.

هتل پورت نیچر آنتالیا

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل از نوع دلوکس، تریپل، خانوادگی و استاندارد است که تنها برخی از آن ها دارای ویوی رو به دریا هستند. این اتاق ها دارای امکانات سیستم تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم رایگان،‌ تلفن، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت، مبلمان، کتری برقی و حمام با لوازم بهداشتی برای شما مسافران تور آنتالیا هستند.

امکانات هتل : استخرهای روباز، پارک آبی،‌ حمام، استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازی، مرکز اسپا، ایروبیک، موسیقی زنده، باشگاه کودکان، نایت کلاب، موج سواری،‌ دارت، اتاق بازی، زمین گلف، زمین تنیس، بیلیارد و ...

هتل پورت نیچر آنتالیا

رستوران هتل : هتل دارای 6 رستوران است که یکی از آن ها به صورت بوفه و پنج رستوران دیگر آلاکارته هستند. یک اسنک رستوران نیز در این هتل وجود دارد.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در منطقه بوغازکنت و محله سوکاک قرار گرفته است. فاصله آن تا مرکز شهر آنتالیا 50 کیلومتر و تا فرودگاه شهر آنتالیا 40 کیلومتر است.

هتل پورت نیچر آنتالیا

پیشنهاد ما : هتل پورت نیچر یکی از بهترین هتل های منطقه بوغازکنت است که با موقعیتی منحصر به فرد در کنار جاذبه های طبیعی منطقه قرار گرفته است و سفر بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می آورد.

You have no rights to post comments